Rooms

ECONOMIC ROOM

İstanbul Vizon Otel'deki Standart Oda, gereken her şeyle ilgili, Avrupa tarzında modern bir odadır. Bir çift kişilik yatak odası ve bir tek ile seçenekler var. Geçen turist için bu şehirde. Oda rahat iki ya da bir kişi yerleştirilir. Oda büyüklüğü 15 m2'dir.

VIEW DETAILS

STANDARD ROOM

İstanbul Vizon Otel'de, otelimizin üç konuğuna kadar süresi imkanlara sahip standart oda. Oda, "Ekonomi" kategorisinde odadan daha fazla kareye sahiptir. Odalarda çift kişilik yatak ve bir tek kişilik yatak vardır. Oda Avrupa tarzında yapılmış ve gerekli onu şeyleğinde.

VIEW DETAILS

SUPERIOR-ROOM

İstanbul Vizon Otel'de Superior Oda, daha yüksek kategoride, tek yataklı odalı ve daha büyük olan bir odadır. Odada büyük düz ekran TV. Büyük pencereden çay içeceği ve güzel manzaraya hayran kalabileceği ilave yerler var. Oda güzel bir düzen ve pencereden çok iyi bir görünüme sahiptir.

VIEW DETAILS

Family Room

İstanbul Vizon Otel'de 4 kişilik yerleşim yeri bulunan "Aile odası" Oda kategorisi. Bu oda kategorileri oldukça geniştir ve iki odalıdır. Odalardan birinde çift kişilik yatak, düz bir TV bulunan odada koltuklar veya bir kanepe ve masa şeklinde bir dinlenme yeri vardır. İkinci oda, iki ayrı yatak odası, küçük bir yatak odasıdır. Sizden önce açılan odalardan dar İstanbul merkez ilçelerine ve modern cam binaların bulunduğu bölgelere göre mükemmel bir manzaraya dikkat çekiyor. Odalar büyük çocuk    

VIEW DETAILS
whatsapp